Dodge Charger Daytona SRT

Elektrinis „Dodge Charger Daytona SRT“

Nuo 2014 metų „Dodge“ nutrauks „Charger“ ir „Challenger“ gamybą. Bet tada atgims jų elektrinės versijos. Kaip atrodys šie elektriniai „žvėriukai“? Būtent tai dabar „Dodge“ ir parodė. Tiksliau vieną iš modelių- elektrinį „Charger Daytona SRT“ konceptą.

Ar mėgstate amerikietiškus „muscle car’us“? Aš tai „žiauriai“ (: O tarp jų visada savo vietą turėjo „Charger“ ir „Challenger“ modeliai. Pagaliau ateina ta diena, kai ir jie elektrifikuosis. Neatsitiktinai pirmuoju elektriniu „Dodge“ taps „Charger Daytona SRT“. Dar 1970- aisiais metais Nascar trasoje „Charger Daytona“ viršijo 200 mylių per valandą greitį (apie 322 km/val).

Per pristatymą „Dodge“ vadovas Timas Kuniskis sakė, kad šis elektrinis modelis atrodys kaip tikrasis „Dodge“, skleis tokį pat garsą, kaip tikrasis „Dodge“, ir važiuos taip pat gerai, kaip ir dera „Dodge“. Gaila, bet plačiau apie techninius duomenis jis nepasakė. Žinoma tik tai, kad turės 800v sistemą, „eRupt“ transmisiją ir „Fratzonic Chambered“ išmetimo sistemą. Na, išmetimo sistema čia tik skleis garsą. Ir pakankamai nemažą- iki 126 dB. Kelių greičių transmisija su elektromechanine pavarų perjungimo sistema pavaras leis keisti labai greitai. Bet vėlgi, kiek tų pavarų- kol kas nėra žinoma. Ant vairo esančiais mygtukais bus galima pasirinkt iš 4 važiavimo režimų- Auto, Sport, Track and Drag.

Ar pardavimui paruoštas modelis bus toks pat? O gal labai panašus? Tai dar nėra žinoma, bet tikiuosi, kad jis atrodys būtent taip, kaip šis konceptas.

Jums taip pat gali patikti

„Tesla“ pristatė elektrinį „Cybertruck“

Ateitis- elektromobiliams

„Volvo“ pristato elektrinį mikroautobusą „EM90“

Naujasis „CITROËN Ë-C3“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *