IONIQ 6

„Hyundai Motor“ pristatė visiškai elektrinio „IONIQ 6“ dizainą

„Hyundai Motor Company“ šiandien atskleidė ilgai laukto „IONIQ 6“ elektromobilio dizainą.

Antrasis elektromobilių antrinio prekės ženklo „Ioniq“ modelis siūlo ypač aerodinamišką dizainą, kuris, kaip teigia gamintojas, užtikrins maksimalų efektyvumą ir nuvažiuojamą atstumą.

Įkvėptas „Hyundai Prophecy EV Concept“, „IONIQ 6“ pasižymi švariomis, paprastomis linijomis ir tokia aerodinamine forma, kurią „Hyundai“ dizaineriai apibūdina kaip emocinį efektyvumą. „IONIQ 6“ sujungia emocinę funkcionalumo konvergenciją su estetika, – sakė SangYup Lee, vykdomasis viceprezidentas ir „Hyundai“ dizaino centro vadovas. Kaip ir „Ioniq 5“, „Ioniq 6“ taip pat remiasi išskirtiniu dizainu, kuris optimizuotas efektyviai aerodinamikai. Pasipriešinimo koeficientas- tik 0,21. Tai pat žemiausias iš visų „Hyundai“ modelių.

„Hyundai“ teigimu, 4855 milimetrų ilgio „Ioniq 6“ „kokono formos interjeras“ tarnauja „ir kaip labai patogi vieta poilsiui. Jis ne tik patogus, bet ir kupinas praktiškų funkcijų. „Electric Global Modular Platform“ (E-GMP) platforma, kuri skirta tik elektromobiliams, leido dizaineriams išplėsti interjerą ir sukurti optimalią erdvę keleiviams. Erdvumo jausmo prideda ir lygios grindys.

„Hyundai“ teigimu, ergonomiškai suprojektuota ir centre įrengta valdymo konsolė sumažina vairuotojo blaškymąsi ir užtikrina saugų bei intuityvų vairavimą. Moduliniame ekrano prietaisų skydelyje integruotas 12 colių jutiklinis informacinis ir pramogų ekranas, bei 12 colių skaitmeninis prietaisų skydelis. Tilto tipo centrinė konsolė suteiks patogumo.

Dviejų spalvų aplinkos apšvietimas užtikrina bendrą „IONIQ 6“ interjero apšvietimą. Vartotojai gali rinktis iš 64 spalvų spektro ir šešių dviejų spalvų temų, sukurtų spalvų ekspertų. Tai turėtų padėtų vairuotojams ir keleiviams lengviau atsipalaiduoti ir mėgautis kelione.

Įkvėpti šių dienų ekologiškų vartotojų, dizaineriai išorėje taikė tvarias medžiagas, įskaitant perdirbtus pigmentinius dažus iš netinkamų naudoti padangų. „IONIQ 6“ interjeras taip pat dekoruotas tausojančiomis medžiagomis ir spalvomis.

„Hyundai“ kol kas neatskleidė jokių techninių „Ioniq 6“ detalių. Oficiali pasaulinė modelio premjera numatyta liepos mėnesį. Spėjama, kad nuvažiuojamas atstumas turėtų būti apie 700 km.

Jums taip pat gali patikti

Concept EQG

Elektrinis „gelikas“

ID. XTREME elektromobilis

„Volkswagen“ elektrinio visureigio konceptas- „ID. XTREME“

KIA EV6 Policija

Lietuvos kelių policijos tarnyba įsigijo nežymėtą elektromobilį

Dodge Charger Daytona SRT

Elektrinis „Dodge Charger Daytona SRT“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.