JAC IEV7S

JAC iEV7S

Dar praėjusiais metais teko visai atsitiktinai rasti www.jac.lt svetainę. Tada dar kažkaip didelio dėmesio nekreipiau, kad joje buvo aprašomas kiniškas elektromobilis. O visai neseniai pastebėjau, kad autopliuse yra būtent šio elektromobilio skelbimas. Jeigu norite pamatyti skelbimą, spauskite čia.
Kad sužinočiau daugiau, kreipiausi į pardavėjus. Pasirodo, jie dirbs pagal licenciją su „JAC Motors“. Tai nebus „JAC Motors“ atstovai Lietuvoje, kiek suprantu, jie tik turės leidimą juos pardavinėti. Įdomu tai, kad jie tik pardavinės šiuos kinietiškus elektromobilius. Remontu ir technine priežiūra turėtų rūpintis kažkurie partnerių servisai. Bet kurie, dar nežinau
Kol kas šių elektromobilių neišeis išbandyti, nes pirmieji modeliai dar tik keliauja iš Kinijos. Susitarėme, kad kai tik bus galimybė, galėsiu jį išbandyti. Kaip matysite iš techninių duomenų, tai jie silpnoki. Bet gal palaukime, kada išbandysime, ir tada galėsime pasakyti daugiau.
Priminsiu, kad „JAC Motors“ yra Kinijos valstybinė automobilių ir komercinių transporto priemonių gamintoja. Gamina nuo lengvųjų automobilių iki sunkvežimių.

Techniniai duomenysJAC iEV7S
Variklio galia85 kW (114 AG).
Sukimo momentas270 Nm
Bendra akumuliatoriaus talpa39 kWh
Panaudojama akumuliatoriaus talpa– kWh
Nuvažiuojamas atstumas300 km. (NEDC)
Įsibėgėjimas
0 – 100 km/h
12 sek.
Maksimalus greitis130 km/h
AC (lėtasis) krovimas6,6 kW
DC (greitasis) krovimasnd.
Matmenys (ilgis / plotis / aukštis mm.)4135/1750/1560
Varomieji rataiPriekiniai

Jums taip pat gali patikti

„Ford“ pristato naują elektrinį „Capri“. Legenda atgimsta?

„Hyundai Inster“: naujas A segmento mažasis elektromobilis

Audi e-tron GT

Atnaujintas „Audi e-tron GT“

Naujasis „Audi Q6 e-tron“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *