Kia

„Kia“ pristatė naująjį elektromobilį EV5 ir du koncepcinius modelius

Bendrovė „Kia Corporation“ toliau plečia elektromobilių gamą ir kasmetinėje „Kia“ elektromobilių dienoje“ Pietų Korėjoje pristatė iš karto tris naujus modelius. Tarp naujienų buvo visiškai naujas, šiuolaikinėms šeimoms skirtas kompaktinis elektrinis visureigis EV5. Jis jau yra ...

Daugiau

Septynvietis „Kia EV9“ elektromobilis

„Kia EV9“ – pirmasis septynių vietų elektrinis visureigis, kuris suteikia sektoriui naują mąstymą, dizainą ir technologijas, bei skatina greitą prekės ženklo transformaciją į tvaraus mobilumo sprendimų tiekėją elektrifikacijos eroje.

Daugiau
Kia EV6

„Kia“ atskleidė naujojo EV6 elektromobilio dizainą

Pirmadienį, kovo 15-ąją, „Kia“ paskelbė oficialias EV6 elektromobilio išorės dizaino ir interjero nuotraukas. Pirmasis tik ant elektromobiliams skirtos platformos pagamintas naujos kartos modelis debiutuos jau šį mėnesį. EV6 sukurtas vadovaujantis naująja prekės ženklo filosofija „Sujungtos priešingybės“, ...

Daugiau
Kia e-Soul

Kia e-Soul

„Kia e-Soul“ yra antros kartos elektrinė transporto priemonė iš „Kia“. Siekdama atskirti pirmąją ir antrąją kartas, „Kia“ pervadina „Soul EV“ į „e-Soul“.

Daugiau
Kia e-Niro

Kia e-Niro

Elektrinė „Niro“ versija buvo pristatyta 2018 m. tarptautinėje parodoje Korėjoje. „Niro EV“ pavadinimą sutiksite Azijos ir Šiaurės Amerikos rinkoms skirtuose automobiliams, o Europoje jie vadinsis „e-Niro“.

Daugiau