„Mercedes-Benz“ pirmuosius greito įkrovimo parkus atidarys 2023 m. rudenį

Šį rudenį „Mercedes-Benz“ atidaro savo pirmąsias didelės galios įkrovimo parkus, įgyvendindama savo toli siekiančius planus plėsti pasaulinę įkrovimo infrastruktūrą. Nuo spalio mėnesio pirmieji „Mercedes-Benz“ įkrovimo punktai pradės veikti Atlantoje (JAV), Čengdu (Kinija) ir Manheime (Vokietija). Iki 2024 m. pabaigos „Mercedes-Benz“ siekia toliau plėsti savo pasaulinį įkrovimo tinklą iki daugiau nei 2 000 didelės galios įkrovimo stotelių. Ilgalaikis tikslas – iki dešimtmečio pabaigos sukurti daugiau nei 2 000 įkrovimo parkų su daugiau nei 10 000 įkrovimo stotelių.

Šiuo įkrovimo tinklu „Mercedes-Benz“ nustato naujus greito, patogaus ir tvaraus elektromobilių įkrovimo standartus. Priklausomai nuo regiono, įkrovimo stotelės šiuo metu siūlo iki 400 kW įkrovimo greitį, teikiamą per atitinkamas standartines įkrovimo sistemas CCS1, CCS2, NACS ir GB/T. Išmanaus įkrovimo valdymo dėka kiekviena transporto priemonė gali būti įkraunama maksimalia galia. Tai sumažina klientų įkrovimo laiką iki minimumo.

„Mercedes-Benz“ nuotr.

Renkantis įkrovimo vietą „Mercedes-Benz“ didelę reikšmę teikia maloniam ir saugiam klientų potyriui. Įkrovimo stotelės yra pagrindinėse eismo zonose ir tam tikrose „Mercedes-Benz“ atstovybėse, bei siūlo kitus netoliese esančius patogumus, tokius kaip gaivieji gėrimai, užkandžiai ir tualetas. Siekiant užtikrinti saugumą, įkrovimo vietose planuojama įrengti stebėjimo kameras. Pasirinktose vietose išmanieji apšvietimo stulpai siūlo ne tik tinkamą apšvietimą, bet ir funkcionalius LED elementus, kurie suteikia informaciją apie įkrovimo taško prieinamumą ir transporto priemonės įkrovimo būseną. Įkrovimo vietos bus su stogeliais, kurie apsaugos nuo blogų oro sąlygų.

Įkrovimo tinklas bus atviras visų kitų automobilių prekių ženklų vairuotojams. „Mercedes-Benz“ klientai galės pasinaudoti privalumais- turės galimybę rezervuoti įkrovimo tašką per „Mercedes-Benz“ me Charge paslaugą, kad sutrumpėtų laukimo laikas. „Mercedes-Benz“ įkrovimo tinklas bus sklandžiai integruotas ir papildys daugiau nei 1,3 mln. įkrovimo taškų, prie kurių vartotojai jau turi prieigą visame pasaulyje. Kad įkrovimas būtų dar patogesnis, įkrovimo stotelės pasiūlys papildomų patogumo funkcijų, tokių kaip Plug & Charge. Ši paslauga leidžia „Mercedes-Benz“ klientams automatizuoti įkrovimo ir mokėjimo procesą, kai tik prijungiamas įkrovimo laidas.

„Mercedes-Benz“ teigimu, sudarant teikimo sutartis bus galima pasirinkti ir žaliosios elektros energijos tiekimą. Atskiruose įkrovimo parkuose taip pat bus įrengtos fotovoltinės sistemos. Įkrovimo punktai taip pat turės ir saulės elementus.

Jums taip pat gali patikti

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Elektrinė „Mercedes“ G klasė kainuos nuo 142 621,50 Eur.

Ford Explorer elektromobilis

Lietuvoje pradedama prekyba naujuoju „Ford Explorer“ elektromobiliu

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *