Mercedes-Benz

Elektrinė „Mercedes“ G klasė kainuos nuo 142 621,50 Eur.

Šiandien buvo pristatytas „Mercedes-Benz G 580 EQ“ elektromobilis. Visiškai nauja elektrinė G klasė išlieka ištikima modelio charakteriui ir išlaiko kampuotą siluetą, įskaitant visus ikoniškus elementus.

Daugiau
Concept EQG

Elektrinis „gelikas“

„Mercedes-Benz“ elektrifikuoja vis daugiau savo modelių. Ne išimtis laukia ir ikonos- G klasės visureigio.

Daugiau
MB EQS SUV elektromobilis

Naujasis prabangusis „Mercedes-Benz EQS SUV“

Naujasis „EQS“ visureigis turi tokią pat ilgą važiuoklės bazę (3210 mm) kaip ir „EQS“ sedanas, tačiau yra daugiau nei 20 centimetrų aukštesnis, bei turi iki 7 sėdimų vietų.

Daugiau
MB Vision EQXX

„Mercedes-Benz VISION EQXX“

„Mercedes-Benz“ su savo naujuoju „VISION EQXX“ nustato naujus nuvažiuojamo atstumo ir efektyvumo standartus. Tiesa, čia ne serijinei gamybai skirtas modelis, bet jau ir juo norima parodyti, koks efektyvus, tvarus ir prabangus gali būti elektromobilumas.

Daugiau
Naujasis MB EQE

„Mercedes-Benz EQE“: naujasis verslo klasės atstovas

„Mercedes-Benz“ parodė jau antrąjį prabangų verslo klasės elektromobilį „EQE“. Šis elektrinis sedanas bus labai panašus į „EQS“ tiek išore, tiek ir salonu. Prekyba turėtų prasidėti kitų metų viduryje.

Daugiau
Mercedes-Benz EQB

Septynvietis visureigis šeimai- „Mercedes-Benz EQB“

„IAA 2021“ parodoje „Mercedes-Benz“ pristatė gamybai paruoštą septynvietį elektrinį visureigį „EQB“. Kas domitės elektriniais „mersais“ turbūt atsimenate, kad pirmą kartą „EQB“ buvo pristatytas balandį vykusioje Šanchajaus automobilių parodoje. Manau, kad šis modelis labai laiku, nes ...

Daugiau