Fiat Topolino

Naujasis „Fiat Topolino“

„Fiat“ pristatė „Fiat 500“ mažąją sesutę- „Topolino“. Naujasis „Topolino“ turi visus tvarios laisvės mieste pagrindus: sumažintą anglies pėdsaką, sumažintą erdvės pėdsaką ir sumažintą triukšmo pėdsaką.

Šį elektrinį mažylį Italijoje ir kitose Europos šalyse bus galima vairuoti nuo 14 metų (Vokietijoje- nuo 15 metų). Jeigu verstume iš Italų kalbos, tai „Topolino“ reikštų kažką panašaus į „maža pelytė“.

Turbūt jau pastebėjote, kad „Topolino“ labai panašus į „Citroën Ami“ ir „Opel Rocks-e“. Didžiausias skirtumas slypi priekinėje ir galinėje elektromobiliuko dalyse- „Fiat“ dizainas daug švelnesnis.

„Fiat Topolino“. Gamintojo nuotr.

„Fiat Topolino“ galėsite pasirinkti iš dviejų variantų: vienas bus su fiksuotu stogu ir turės duris, o kitas, „Dolcevita“ komplektacijos, bus su suvyniojamu medžiaginiu stogu ir virvėmis vietoje durų. Abiejų komplektacijų automobiliukai bus tos pačios spalvos ir tokio pat ratų dizaino. Jeigu norėsite išsiskirti iš kitų tokių pat mažylių, tai galėsite pasirinkti dar ir medžio imitacijos durų apdailą, automobilio gale primontuojamą laikiklį bagažui bei chromuotas apdailas. Kadangi viduje garso įrangos nėra, tai bus galima užsisakyti nešiojamą „Bluetooth“ garsiakalbį. USB ventiliatorius pravers tiems, kas važinės šiltesniu oru, nes kondicionieriaus čia irgi nėra. Galėsite papildomai įsigyti dar ir termo vandens buteliuką tiek karštiems, tiek šaltiems gėrimams ir du sėdynių užvalkalus, kurie prireikus virsta patogiais ir minkštais paplūdimio rankšluosčiais.

„Fiat Topolino“. Gamintojo nuotr.

Mažylio ilgis yra 2.53 m. Jis 12 milimetrų ilgesnis nei broliai iš „Citroën“ ar „Opel“. Nors salonas ir nėra erdvus, bet inžinieriams pavyko „išpešti“ 63 litrų talpos bagažo skyrių. To visiškai turėtų užtekti važiuojant pasideginti prie jūros.

„Fiat Topolino“ turės tik vieną variklio pasirinkimą – 8 AG variklį su 5,5 kWh akumuliatoriumi, kuris turėtų leisti nuvažiuoti apie 75 kilometrus. Didžiausias „Topolino“ greitis – 45 km/val. Iš buitinio elektros lizdo jis įsikraus maždaug per tris su puse valandos.

Žemiau rasite mano pirmąją pažintį su „Opel Rocks-e“:

Jums taip pat gali patikti

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Elektrinė „Mercedes“ G klasė kainuos nuo 142 621,50 Eur.

Ford Explorer elektromobilis

Lietuvoje pradedama prekyba naujuoju „Ford Explorer“ elektromobiliu

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *