MINI Cooper

Naujasis „MINI Cooper“

Penktosios kartos 3-jų durų modelis, elektrinis „MINI Cooper“, pabrėžia prekės ženklo tradicijas išskirtiniu „MINI“ dizainu ir tuo pat metu simbolizuoja visiškai elektrinę ateitį.

„Su elektrine pavara ir puristiniu dizainu naujasis „MINI Cooper“ puikiai tinka miesto gyvenimo būdui. Penktosios kartos „MINI Cooper“ sujungiame tradicinę „MINI“ DNR su novatoriškomis, į ateitį orientuotomis technologijomis, tuo pačiu užtikrindami „MINI“ būdingą vairavimo malonumą be teršalų“, – sako Stefanie Wurst, „MINI“ vadovė.

Dizainas

Naujosios kartos „MINI“ modelio dizainas yra modernus, skaitmeninis ir su niekuo nesupainiojamas. Su nauja „MINI“ šeima prekės ženklas perkelia vairavimo malonumą, vartotojo patirtį ir atsakingą požiūrį į naują erą. Ši visapusiška transformacija, siekiant iki 2030 m. tapti visiškai elektriniu prekės ženklu, atsispindi autentiškame naujų modelių dizaine, derinant į ateitį nukreiptas technologijas su pagrindiniais kėbulo dizaino principais ir prekės ženklo ištakomis. Taip pabrėžiamas „MINI“ urbanistinis pobūdis ir didžiulis naujovių džiaugsmas.

„MINI Cooper“. Gamintojo nuotr.

„Įkvėpti mūsų istorijos, sukūrėme savo naują dizaino kalbą, apibrėžiančią mūsų DNR. Mes tai vadiname „charizmatišku paprastumu“. Jo idėja yra dizainas, suteikiantis kiekvienam naujam „MINI“ modeliui tvirtą, individualų charakterį ir pasižymintį aiškia, sumažinta dizaino kalba, intuityviai orientuota į esminius prekės ženklo dalykus- Sako Oliveris Heilmeris, „MINI“ dizaino vadovas.

Judrus ir kompaktiškas siluetas pasižymi išskirtinėmis „MINI“ proporcijomis:
trumpos iškyšos, trumpas variklio dangtis ir kontrastinga ilga ratų bazė su dideliais ratais penktosios kartos „MINI Cooper“ modeliui suteikia žavios charizmos su klasikinio dizaino ypatumais. Kartu tai pabrėžia atletišką įspūdį ir pabrėžia šiuolaikinę modelio orientaciją į miestą.

„MINI Cooper“. Gamintojo nuotr.

Naujos kartos modelio visiškai elektrinio „MINI Cooper“ priekinė dalis vėl pasižymi ikoniniais apskritais „MINI“ priekiniais žibintais ir įspūdingomis grotelėmis. Jie kartu sukuria išskirtinę „MINI“ išvaizdą. Modernus ir išskirtinis „MINI“ dizainas derinamas su išskirtinėmis aerodinaminėmis savybėmis. Pasipriešinimo koeficientas- 0,28 Cd. Šis rodiklis yra išskirtinis mažų automobilių segmente.

Interjeras

Viduje priekinės dalies dizainas atkartoja garsųjį minimalistinį klasikinio „Mini“ dizainą. Pirmajam modeliui 1959 m. „Mini“ išradėjas Alecas Issigonis sukūrė interjerą su apvaliu prietaisų skydeliu centre ir būdinga perjungimo juosta apačioje. Naujajame „MINI Cooper“ būtent šie du elementai kartu su vairu sukuria maksimaliai puristinio dizaino interjerą. Sumažinant viską iki esminių dalykų, naujajame interjere yra mažiau komponentų, kurie yra sumaniai suprojektuoti ir įgyvendinti pagal aukštus standartus. Už vairo esantis papildomas priekinis ekranas užtikrina, kad visas reikiamas turinys būtų rodomas vairuotojo regėjimo lauke.

„MINI Cooper“. Gamintojo nuotr.
„MINI Cooper“. Gamintojo nuotr.
Techniniai duomenysMINI Cooper EMINI Cooper SE
Variklio galia135 kW/184 AG160 kW/218 AG
Sukimo momentas290 Nm330 Nm
Bendra akumuliatoriaus talpan/d kWhn/d kWh
Panaudojama akumuliatoriaus talpa40,7 kWh54,2 kWh
Nuvažiuojamas atstumas305 km (WLTP)402 km (WLTP)
Įsibėgėjimas
0 – 100 km/h
7,3 sek6,7 sek
Maksimalus greitisn/dn/d
AC (lėtasis) krovimas11 kW11 kW
DC (greitasis) krovimas75 kW95 kW


Jums taip pat gali patikti

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Elektrinė „Mercedes“ G klasė kainuos nuo 142 621,50 Eur.

Ford Explorer elektromobilis

Lietuvoje pradedama prekyba naujuoju „Ford Explorer“ elektromobiliu

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *