Renault Scenic E-Tech

Naujasis „Renault Scenic E-Tech“

Miunchene vykusioje IAA mobilumo automobilių parodoje „Renault“ pristatė visiškai naują „Renault Scenic E-Tech“ elektromobilį.

Naujojo šeimyninio elektromobilio „Renault Scenic E-Tech“ pardavimai prasidės jau kitais metais. Tokiems konkurentams kaip „Skoda Enyaq“ ir „Nissan Ariya“ artėja neramios dienos.

„Renault Scenic E-Tech“. Gamintojo nuotr.

4,47 metro ilgio, 1,57 metro aukščio ir 1,86 metro pločio. Tokie „Scenic E-Tech Electric“ matmenys labai panašūs į pirmtako modelį. Dėl plono akumuliatoriaus ir CMF-EV platformos grindys salone yra lygios, o tai suteiks daugiau vietos gale sėdintiems keleiviams.

„Naujasis „Scenic E-Tech Electric“ yra nuosekliai sukurtas siekiant efektyvumo ir tvarumo. Jis sukurtas taip, kad šeimos galėtų keliauti laisvai, saugiai ir atsakingai“, – sako Gilles Vidal, „Renault“ prekės ženklo dizaino viceprezidentas. Automobilis įkūnija naują „Renault“ prekės ženklo dizaino kalbą. „Scenic E-Tech Electric“ yra pirmasis „Renault“ elektrinis automobilis, visiškai suprojektuotas pagal naują prekės ženklo dizaino kalbą. Kaip ir daugelis gamintojų, taip ir „Renault“ kurdamas naująjį modelį stengėsi pagaminti automobilį, kuris turėtų kuo didesnį aerodinaminį efektyvumą. Siekiant sumažinti oro pasipriešinimą, oro srautas nukreipiamas specialiai aplink automobilį iš zonos, esančios po dienos žibintais. „Galingo dizaino gale du vertikalūs buferio kraštai, esantys dešinėje ir kairėje, taip pat padidina aerodinaminį efektyvumą“, – sako dizaineriai. „Scenic E-Tech Electric“ 20 colių aliuminio ratlankiai taip pat sukurti taip, kad būtų kuo mažesnis oro pasipriešinimas.

„Renault Scenic E-Tech“. Gamintojo nuotr.

Bus dvi automobilio versijos: su 125 kW/170 AG ir 280 Nm sukimo momentu, bei su 160 kW/220 AG ir 300 Nm sukimo momentu. Klientai taip pat gali rinktis iš dviejų skirtingos talpos akumuliatorių variantų: su 60 kWh bus galima nuvažiuoti ne mažiau kaip 420 kilometrų, o su 87 kWh bus galima nuvažiuoti ne mažiau kaip 620 kilometrų.

„Renault Scenic E-Tech“. Gamintojo nuotr.

„Scenic E-Tech Electric“ akumuliatorius galima įkrauti naudojant nuolatinę srovę (DC) iki 130 kW (modelis su 60 kWh akumuliatoriumi) ir iki 150 kW (modelis su 87 kWh akumuliatoriumi). Priklausomai nuo šalies, 22 kW kintamosios srovės įkrovimas (AC) bus standartiškai arba kaip papildomas pasirinkimas.

„Renault Scenic E-Tech“. Gamintojo nuotr.

Jums taip pat gali patikti

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

„Porsche“ pristato „Taycan Turbo GT“ su 760 kW (1033 AG) galia

„BMW IX2“ elektromobilis

Pristatytas „Renault 5 E-Tech Electric“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *