NIO ET5

„NIO ET5“ nuvažiuos 1000 kilometrų

Kinijos elektromobilių gamintojas „Nio“ pristatė savo naują vidutinio dydžio išmanų sedaną „ET5“. Tikimasi, kad su didžiausiu akumuliatoriumi sedano nuotolis sieks daugiau nei 1000 kilometrų. 2021 metais įžengusi į Norvegiją, „NIO“ 2022 m. pristatys savo produktus ir Vokietijoje, Nyderlanduose, Švedijoje ir Danijoje. Tai reikštų, kad Kinijos įmonė kitais metais nori šiose Europos šalyse pristatyti tiek savo automobilius, tiek akumuliatorių keitimo sistemas. „Nio“ jau planuoja akumuliatorių keitimo stoteles Norvegijoje, o pirmąjį žingsnį akumuliatorių keitimo stotelėms jau sertifikavo TÜV. Iki 2025 metų „NIO“ įsikurs daugiau nei 25 šalyse ir regionuose visame pasaulyje.

Elektromobilio premjera įvyko kaip renginio „Nio dienos“, kurią gamintojas rengia kasmet, dalis. Kalbant apie dizainą, „ET5“ atitinka pažįstamą „ET7“ siluetą, nors „Nio“ atkreipia dėmesį į sportiškumą šio mažesnio sedano. Teigiama, kad, be kitų savybių, elektromobilio „raumeningi įdubimai“ yra įkvėpti super sportinio automobilio „EP9“.

Kaip ir pas „ET7“, „ET5“ bus galima rinktis iš trijų akumuliatorių: standartinio, ilgo nuotolio ir itin ilgo nuotolio. Pagal Kinijos CLTC standartą „ET5“ gali nuvažiuoti daugiau kaip 550 kilometrų su 75 kWh akumuliatoriumi, daugiau kaip 700 kilometrų su 100 kWh akumuliatoriumi ir daugiau kaip 1000 kilometrų su 150 kWh akumuliatoriumi.

Du elektros varikliais (150 kW indukcinis asinchroninis variklis priekyje ir 210 kW nuolatinio magneto variklis gale) išvystys 360 kW galią. Teigiama, kad dėl 700 Nm sukimo momento automobilis iki 100 km/h įsibėgėja per 4,3 sekundės. Kol kas lieka neaišku, kuri versija pasieks tokį pagreitį. Neaišku, ar bus ir vien galiniais ratais varoma versija. Pristatymas klientams Kinijoje turėtų prasidėti 2022 m. rugsėjo mėn.

Jo šoniniai langai yra berėmiai, o viduje yra labai unikalus panoraminis skaitmeninis ekranas, kuris vadinamas PanoCinema. Jame yra įmontuotos papildytos ir virtualios realybės funkcijos, o su specialiais akiniais vairuotojas gali matyti 201 colio ekrano, suprojektuoto 6 metrų atstumu, atitikmenį.

Jums taip pat gali patikti

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Elektrinė „Mercedes“ G klasė kainuos nuo 142 621,50 Eur.

Ford Explorer elektromobilis

Lietuvoje pradedama prekyba naujuoju „Ford Explorer“ elektromobiliu

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *