Mustang Mach-E Rally

Ralio įkvėptas „Ford Mustang Mach-E Rally“

„Ford“ parodys ralio įkvėptą „Mustang Mach-E Rally“ Goodwood greičio festivalyje JK. Gera žinia ta, kad šį vien elektra varomą SUV modelį galės įsigyti ne tik JAV, bet ir Europos gyventojai.

„Mustang Mach-E sujungia nulinės emisijos judėjimo džiaugsmą su linksmumu ir laisve, kuri visada buvo būdinga Mustang modeliui“, – sakė Darrenas Palmeris, „Ford Model e“ elektromobilių asortimento viceprezidentas.

„Ford Mustang Mach-E Rally“. Gamintojo nuotr.

Kol kas nėra daugiau informacijos apie „Mustang Mach-E Rally“ technines charakteristikas. Gamintojas teigia, kad daugiausia dėmesio bus skirta greičiui ir našumui – kaip būdinga automobiliams, skirtiems kalvotam Gudvudo greičio festivaliui.

Pirmosiose modelio nuotraukose pavaizduota transporto priemonė su užrašu „Mach-E Rally“ abiejose pusėse. Matosi, kad yra modifikuotas automobilio priekis, įskaitant du naujus žibintus dešinėje ir kairėje nuo „Mustang“ emblemos ir raudonas kablys. Taip pat matosi specialios padangos ir ratlankiai, spoileris gale ir purvasaugiai aplinkui.

„Ford Mustang Mach-E Rally“. Gamintojo nuotr.

Belieka laukti, kokias technines savybes pademonstruos „Mustang Mach-E Rally“. Dabar „Ford“ siūlo savo elektrinį visureigį kelių versijų. Galingiausias modelis „Mustang Mach-E GT“ turėtų būti tinkamas ralio versijos pagrindui. Su 358 kW/487 AG ir visų ratų pavara jis nuo 0 iki 100 km/val įsibėgėja per 3,8 s. Šiuo metu Lietuvoje „Mustang Mach-E GT“ kainuoja 78 960 eurų, su ralio modifikacijomis kaina turbūt pakils iki kokių 81 000 eurų.

„Mustang Mach-E Rally“ užsakymai JAV prasidės jau nuo rudens. Vėliau ši versija turėtų atkeliauti ir į Europą.

Jums taip pat gali patikti

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

„Porsche“ pristato „Taycan Turbo GT“ su 760 kW (1033 AG) galia

„BMW IX2“ elektromobilis

Pristatytas „Renault 5 E-Tech Electric“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *