Toyota

„Toyota“ pristatė vandenilio kuro elementais varomą „Hilux“ prototipą

„Toyota“ įveikė dar vieną etapą kelyje į ateitį be anglies emisijos. Viena didžiausių pasaulyje automobilių gamintojų pristatė vandenilio kuro elementuose sukuriama elektros energija varomo „Hilux“ modelio prototipą. Šis automobilis – plačios „Toyota“ daugiakryptės strategijos dalis.

Daugiau
Toyota Proace Electric

Lietuvoje bus parduodami elektriniai „Toyota Proace Electric“ ir „Proace Verso Electric“

Lengvųjų komercinių automobilių gamą „Toyota Professional“ pasaulyje pirmaujanti automobilių gamintoja papildė dviem modeliais – „Proace Electric“ ir „Proace Verso Electric“.

Daugiau
Toyota Mirai I

Lietuvoje- pirmasis vandeniliu varomas „Toyota Mirai“ automobilis

Taip taip, Lietuvoje yra žmogus, kuris turi vandenilinį automobilį! Ir jo automobilis yra pirmasis, kuris užregistruotas mūsų šalyje. Jeigu domitės vandeniliniais automobiliais, tai turbūt žinote, kad jau seniau pas mus buvo galima išvysti „Hyundai ix35 ...

Daugiau
Toyota bZ4X elektromobilis

„Toyota bZ4X“ elektromobilis

Šiandien „Toyota“ surengė pasaulinę visiškai naujo bZ4X modelio premjerą. Jis – pirmasis iš būsimos bZ – mažiau už nulį (angl. „beyond Zero“) – elektra varomų modelių serijos.

Daugiau
Proace CITY Electric

„Toyota“ išplėtė modelių gamą: pristatė elektrinį „Proace CITY Electric“

„Toyota“ pristatė naująjį „Toyota Proace CITY Electric“ elektra varomą automobilį. Šis modelis gerokai išplėtė elektrifikuotų „Toyota Professional“ komercinių ir keleivinių automobilių gamą. Į Lietuvą šis automobilis atkeliaus 2022 m. Nauja modelių gama, kuri pasirodys 2022-aisiais, suteiks ...

Daugiau
Toyota bZ4X

Pasaulinė Toyota bZ4X koncepcinio modelio premjera

Kinijoje, Šanchajaus automobilių parodoje, „Toyota“ pristatė koncepcinį „Toyota bZ4X“ modelį – pirmąjį iš būsimos nulinės taršos elektra varomų automobilių serijos.

Daugiau