ID. XTREME elektromobilis

„Volkswagen“ elektrinio visureigio konceptas- „ID. XTREME“

„VW“ pristatė „ID. XTREME“- koncepcinį visureigį, kuris, pasak gamintojo, sukels entuziastingą atsaką tarp daugelio elektrinio mobilumo gerbėjų. Koncepcinė transporto priemonė su visų varančiųjų ratų pavara sukurta remiantis aukščiausios klasės ID.4 GTX versija.

Koncepcinę transporto priemonę sukūrė Andreas’o Reckewerth’o (MEB platformos vadovas) komanda „Volkswagen“ plėtros skyriuje. „Modulinė elektrinės pavaros platforma (MEB) turi didžiulį techninį potencialą“, – sakė Silke Bagschik, MEB produktų linijos vadovė. „Daugeliui mūsų klientų transporto priemonės yra daug daugiau nei tik transporto priemonė. Su „ID. XTREME“ mes keliame elektrinį mobilumą į naują lygį. Projekto rezultatas – unikalus visureigis, kuris stebina savo tvirta išvaizda ir išskirtine galia. Didelio našumo galinės ašies pavara ir programinės įrangos pritaikymai pavaros valdymo bloke padidina koncepcinio automobilio sistemos galią 65 kW iki 285 kW, palyginti su „ID.4 GTX“, kitaip tariant, apie 30 procentų. Labai norime sužinoti, kaip elektromobilumo gerbėjai reaguos į transporto priemonę. Remdamiesi mūsų bendruomenės atsiliepimais, nuspręsime, kaip tęsti projektą“, – priduria Silke Bagschik.

„ID. XTREME“ išorė

Kuo šis „ID. XTREME“ išore skirsis nuo „ID. 4“? Visų pirma, tai pas „ID. XTREME“ matome paaukštintą važiuoklę, kuri skirta ralio automobiliams, taip pat 18 colių ratus, kurie skirti visureigiams. Modifikuotas priekinis buferis su apsauginiu lanku ir 50 mm platesni sparnai, kurie pagaminti naudojant 3D spausdintuvą. Ant stogo- laikiklis su papildomais LED žibintais ir aliuminine dugno apsauga.

Kaip teigia gamintojas, tai akustiškai „ID. XTREME“ turės kai ką ypatingo: automobilis skleis garsą, kuris bus girdimas iš per garso generatorių rato korpuse.

Šiam eksperimentui kūrėjai elektromobilį paėmė ne naują, o panaudojo tą, kuris buvo skirtas visokiems bandymams su 82 kWh akumuliatoriumi.

Jums taip pat gali patikti

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Elektrinė „Mercedes“ G klasė kainuos nuo 142 621,50 Eur.

Ford Explorer elektromobilis

Lietuvoje pradedama prekyba naujuoju „Ford Explorer“ elektromobiliu

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *