„Volvo“ pristato elektrinį mikroautobusą „EM90“

„Volvo“ pristatė „EM90“ – visiškai elektrinį mikroautobusą.

Su naujuoju „EM90“ gamintojas siekia įnešti į šį segmentą naują stiliaus standartą. Viduje „EM90“ sukurtas taip, kad būtų kaip jūsų svetainė, tik judanti. Dėl skandinaviško dizaino detalių, kurios suteikia tikrai aukščiausios kokybės patirtį, jis suteikia jums maksimalų komfortą, kad galėtumėte maksimaliai išnaudoti laiką, kurį praleidžiate automobilyje.

„EM90“ pagrindas yra anksčiau pristatytas elektrinis mikroautobusas „009“ iš Kinijos „Geely“ grupės „Zeekr“ seserinio prekės ženklo.

„Volvo EM90“. Gamintojo nuotr.

Akumuliatorius ir nuvažiuojamas atstumas

„Volvo EM90“ turi tik galinius varomus ratus ir 200 kW variklį, kuris 0–100 km/val. leidžia įsibėgėti per 8,3 sek. Didžiausias greitis ribojamas iki 180 km/h. Bendrovė teigė, kad vėliau bus galima įsigyti ir galingesnį 4WD variantą. „EM90“ komplektuojamas su 116 kWh trijų dalių NMC akumuliatoriumi, kuris leidžia nuvažiuoti iki 738 km (matuojant kiniškomis CLTC sąlygomis). Įkrovimas nuo 10 iki 80 procentų užtruks mažiau nei 30 minučių.

„Volvo EM90“. Gamintojo nuotr.

Interjeras

„EM90“ yra didelis- jo ilgis yra daugiau nei 5,2 m. Ratų bazė- 3205 mm. Bendra masė- 2763 kg. Jame yra 6 sėdimos vietos su 2+2+2 išdėstymu.

Vienu mygtuko paspaudimu arba balso komanda „EM90“ interjeras virsta teatru, konferencijų sale ar miegamuoju. Be ekranų, atitinkamai reguliuojamos ir sėdynės, langai, oro kondicionierius bei apšvietimas. „Volvo“ skelbia, kad „Bowers & Wilkins“ garso sistema su 3D garsu ir 21 garsiakalbiu gali sukurti tokią atmosferą kaip koncertų salė.

„Volvo EM90“. Gamintojo nuotr.

Kaip įprasta prekės ženklui, gamintojas akcentuoja saugumą: „EM90“ turi įvairius jutiklius, tokius kaip didelės raiškos kameros, erdvinio vaizdo kameros, milimetrinės bangos ir ultragarsinis radaras. Jie yra įvairių modernių vairuotojo pagalbos sistemų pagrindas, kuriomis „Volvo“ sukuria saugią erdvę visiems keleiviams.

„Volvo EM90“. Gamintojo nuotr.

Jums taip pat gali patikti

Naujasis „Audi Q6 e-tron“

Lancia Ypsilon elektromobilis

Pirmasis „Lancia“ elektromobilis- „Ypsilon“

Debiutuojantis „Kia EV3“: ką siūlo novatoriško elektromobilio gamintojai?

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *