Mercedes Benz eVito

Neįgaliųjų įranga- jau ir elektromobiliuose

Vienas iš didžiausių pasaulinių neįgaliųjų įrangos gamintojų ir montuotojų „AMF-Bruns“ jau siūlo net keletą elektromobilių modelių, į kuriuos sumontuota šiuolaikiškiausia įranga. Šiame straipsnelyje kalba eis ne apie įrangą, kuri skirta neįgaliajam vairuoti, o apie įrangą, kuri skirta saugiai ir patogiai pervežti žmogų neįgaliojo vežimėlyje.

„AMF-Bruns“ savo veiklos istoriją skaičiuoja nuo 1958-ųjų metų. Ir jau daugelį metų gamina ir montuoja neįgaliųjų įranga į įvairius automobilius. Jų asortimente galite rasti visko, ko reikia saugiam ir patogiam neįgaliojo su vežimėliu transportavimui: galvos ir nugaros apsaugos sistemas „FutureSafe“ ir „eFutureSafe“, įvairių liftų ir pandusų (rampų) sistemas, nuleidžiamos pakabos sistemas (kad būtų lengviau įvažiuoti), automobilius su gale išpjautomis grindimis, specialias grindis ir specialius tvirtinimus ne tik vežimėliui, bet ir neįgaliajam, patogiai išimamas ir įdedamas sėdynes. Visa įranga išbandyta realiomis sąlygomis ir yra sertifikuota.

Štai elektromobilių sąrašas, į kuriuos gali būti sumontuota ši įranga:

  • „Citroën ë-Space Tourer“, „Opel Zafira-e Life“, „Peugeot e-Traveller“. Šie elektromobiliai yra su gale išpjautomis grindimis ir įvažiavimo pandusu (rampa). Neslystanti panduso medžiaga leidžia lengvai patekti į transporto priemonę, kur dėl nuleistų grindų keleivių salone yra daugiau vietos. Įrengtos „Protektor“ vežimėlio ir keleivio apsaugos sistemos, užtikrinančios tiek neįgaliųjų vežimėlio, tiek keleivio saugumą. Papildomą apsaugą suteikia „FutureSafe“, kuri apsaugo galvą ir nugarą. Kol kas galima perdaryti tik modelius su 50 kWh akumuliatoriumi. „AMF-Bruns“ yra sertifikuotas PSA grupės perdarymo partneris. Prie šių elektromobilių galima priskirti ir „Toyota Proace Verso Electric“.
  • „MAN eTGE“. Jame naudojamas AL1 liftas. Dėl „Smartfloor“ sistemos grindų keleivių salone esančias sėdynes galima individualiai pritaikyti kasdienio gyvenimo poreikiams. „eTGE“ siūlo vietą septyniems keleiviams ir vairuotojui arba net – keturiems vežimėliams.
  • „Mercedes-Benz eVito“ (L3) su 100 kWh akumuliatoriumi. Šis elektromobilis idealiai tinka elektriniams vežimėliams, nes įvažiavimas yra platesnis. Gale esančias dvi sėdynes galima nulenkti, kad būtų vietos vežimėliui. O jeigu jo nėra, tai tada telpa 8 žmonės. „AMF-Bruns“ yra sertifikuotas „Mercedes-Benz Van Partner“. Visi naudojami komponentai yra išbandyti pagal naujausius saugos standartus.
  • „SAIC Maxus EV80“. Šis elektrinis mikroautobusas buvo pirmasis elektromobilis rinkoje, kuris buvo pritaikytas vežti neįgaliuosius vežimėlyje. Jame naudojamas AL1 liftas, o „Smartfloor“ sistemos grindys leidžia greitai ir lengvai keisti sėdynių išdėstymą. „Maxus“ salone tilps keturi neįgaliųjų vežimėliai arba iki septynių keleivių ir vienas vairuotojas. Trumpai susipažinti su šiuo kinišku elektromobiliu galite čia.
  • „Volkswagen e-Crafter“. Visiškai elektrinė transporto priemonė puikiai tinka žmonėms su judėjimo negalia ir neįgaliųjų vežimėliais vežti. Neįgaliųjų vežimėlis įkeliamas per automobilio gale esantį AL1 liftą, o keleivių įlipą ir išlipimą palengvina automatiškai išvažiuojantis laiptelis. Dėl lanksčios atskirų sėdynių išdėstymo ant „Smartfloor“ sistemos grindų, keleivių saloną galite individualiai pritaikyti kasdieniam gyvenimui. „E-Crafter“ tilps septyni keleiviai ir vairuotojas arba- keturi vežimėliai.

Jeigu pamatėte tai, kas jus sudomino ir turite klausimų, tai drąsiai galite kreiptis į UAB „Auto Moto Ng“, kuri yra oficiali Vokietijos įmonės „AMF-Bruns atstovė Baltijos šalyse:

Internetinis puslapis- www.nggroup.lt
Mob. tel.: +370 699 15671
El. paštas: info@nggroup.lt

Jums taip pat gali patikti

Concept EQG

Elektrinis „gelikas“

ID. XTREME elektromobilis

„Volkswagen“ elektrinio visureigio konceptas- „ID. XTREME“

KIA EV6 Policija

Lietuvos kelių policijos tarnyba įsigijo nežymėtą elektromobilį

Dodge Charger Daytona SRT

Elektrinis „Dodge Charger Daytona SRT“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.