Elektrinė „Mercedes“ G klasė kainuos nuo 142 621,50 Eur.

Šiandien buvo pristatytas „Mercedes-Benz G 580 EQ“ elektromobilis. Visiškai nauja elektrinė G klasė išlieka ištikima modelio charakteriui ir išlaiko kampuotą siluetą, įskaitant visus ikoniškus elementus.

Pirmą kartą prieš 45 metus pristatyta G klasė, kurios pavadinimas kilęs iš Geländewagen, reiškiančio visureigį, visame pasaulyje suformavo geidžiamo prekės ženklo ikonos reputaciją. Dėl ilgalaikio patvarumo 80 procentų visų kada nors pagamintų G klasės automobilių lieka naudojami kelyje arba bekelėje.

„Mercedes-Benz G 580 EQ“. Gamintojo nuotr.

„Per daugiau nei 45 metų istoriją G klasėje visada buvo naudojama moderniausia pavaros technologija. Taigi visiškai tinka, kad naujoviška pavaros koncepcija su keturiais atskirai valdomais elektros varikliais dar kartą pakelia legendinį mūsų visureigio veikimą į naują lygį. Jis netgi išlaiko tą pažįstamą kampinį siluetą ir yra tikras mūsų mylimo „Geländewagen“ charakterio- sakė Markus Schäfer, Mercedes-Benz Group AG valdybos narys, technologijų vadovas“.


„Mercedes-Benz G 580 EQ“. Gamintojo nuotr.

Keturi atskirai valdomi elektros varikliai, esantys šalia ratų, išvysto didžiausią bendrą 432 kW galią. Į rėmą integruota 116 kWh ličio jonų aukštos įtampos akumuliatorius užtikrina žemą transporto priemonės svorio centrą ir leidžia nuvažiuoti iki 473 kilometrų pagal WLTP standartą. Siekiant apsaugoti jį nuo vandens ir nešvarumų patekimo, akumuliatorius sumontuotas į atsparų korpusą. Apatinė apsauga, pagaminta iš medžiagų mišinio su anglies pluoštu, apsaugo akumuliatorių nuo fizinio poveikio iš apačios.


„Mercedes-Benz G 580 EQ“. Gamintojo nuotr.

Elektrinis „gelikas“ nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgėja per 4,7 sekundės, o didžiausias greitis yra 180 km/val. Sąnaudos yra 30,3–27,7 kWh/100 km. AC įkrovimas- iki 11 kW, DC- iki 200 kW.


„Mercedes-Benz G 580 EQ“. Gamintojo nuotr.

Viena iš naujausių vairavimo funkcijų- G-TURN. Tai leidžia apsukti automobilį beveik vietoje.

Visiškai naują „Mercedes-Benz G 580“ su EQ technologija bus galima įsigyti nuo 142 621,50 Eurų. EDITION ONE kainos prasideda nuo 192 524,15 Eurų.


„Mercedes-Benz G 580 EQ“. Gamintojo nuotr.

Jums taip pat gali patikti

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Ford Explorer elektromobilis

Lietuvoje pradedama prekyba naujuoju „Ford Explorer“ elektromobiliu

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

„Porsche“ pristato „Taycan Turbo GT“ su 760 kW (1033 AG) galia

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *