Nissan Townstar

Naujasis elektrinis „Nissan Townstar“

„Nissan“ pristatė visiškai naują elektrinį kompaktišką mikroautobusą „Townstar EV“, kuris keičia anksčiau buvusį „e-NV200“. Bus tiek krovininės, tiek ir keleivinės versijos.

Visiškai naujas „Townstar“ sukurtas naudojant „Alliance CMF-C“ platformą. Beje, šią platforma naudoja ir artimiausias konkurentas- „Renault Kangoo E-Tech Electric“. Kompanija yra atnaujinusi ir savo prekinį ženklą, tai šis „Townstar“ bus pirmasis Europoje, kuris jį turės. Visiškai elektrinis „Townstar“ atspindės estetines užuominas, kurios paimtos iš „Nissan Ariya“ modelio.

Techniniai parametrai nebus „žvėriški“- kaip ir „Kangoo E-Tech“, „Nissan Townstar EV“ turės 44 kWh akumuliatorių. Su juo bus galima nuvažiuoti apie 285 km. Tikėjausi, kad naujasis modelis turės didesnės talpos akumuliatorių, bet gamintojas turbūt paskaičiavo, kad darbui mieste tokio visiškai pakanka. Elektrinis variklis išvystys iki 90 kW (120 AG) galią ir suks priekinius ratus.

Jeigu seniau iš įkrovimo stotelės pasiimdavo maksimaliai 6.6 kW, tai dabar jau pasiims 11 kW (pasirinkti galima ir 22 kW). Čia buvo labai lauktas atnaujinimas, bet yra dar vienas, kuris buvo visur ir visada aptarinėjamas- tai akumuliatoriaus aktyvus aušinimas. Pagaliau jis bus.

Naujasis modelis bus ir technologiškai labiau pasikaustęs- turės žymiai daugiau saugumo sistemų, negu senasis „e- NV200“. Dabar bus galima pasidžiaugti tokiomis pagalbinėmis sistemomis kaip „ProPilot“, šoninio vėjo pagalba, avarinis stabdymas su pėsčiųjų ir dviratininkų aptikimu, išmanioji greičio palaikymo sistema, 360 laipsnių kameros.

„Nissan Townstar“ puikiai tiks mažų krovinių pervežimui. Tam reikalui skirta iki 3,9 kubinio metro krovinių erdvė su pasukama pertvara. Paprasčiau tariant, tai tilps du euro padėklai su kroviniu iki 800 kg. Bus galima vilkti iki 1500 kg priekabą su kroviniu.

Techniniai duomenys„Nissan Townstar“
Variklio galia90 kW (120 AG)
Sukimo momentas245 Nm
Bendra akumuliatoriaus talpa44 kWh
Panaudojama akumuliatoriaus talpan/d
Nuvažiuojamas atstumas285 km. (WLTP)
Įsibėgėjimas
0 – 100 km/h
n/d
Maksimalus greitisn/d
AC (lėtasis) krovimas11 kW (pasirinktinai 22 kW)
DC (greitasis) krovimas75 kW
Varomieji rataiPriekiniai

Jums taip pat gali patikti

Naujasis „Audi Q6 e-tron“

Lancia Ypsilon elektromobilis

Pirmasis „Lancia“ elektromobilis- „Ypsilon“

Debiutuojantis „Kia EV3“: ką siūlo novatoriško elektromobilio gamintojai?

MINI Aceman SE

Pirmasis „Mini“ elektrinis kompaktinis visureigis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *