Koncepcinis elektromobilis „Lamborghini Lanzador“

Istorinė automobilių markė švenčia savo 60-metį. Ta proga įvyko ir pasaulinis debiutas- pristatytas koncepcinis „Lamborghini Lanzador“ elektromobilis, kuris priklausys Ultra GT segmentui.

„Automobili Lamborghini“ renginyje „The Quail, A Motorsports Gathering“ pristatė visiškai elektrinio modelio koncepciją „Lanzador“. Tai aukštos prošvaisos „Gran Turismo“ su 2+2 sėdimomis vietomis. Visiškai elektrinis koncepcinis automobilis sujungia itin aukštos kokybės flagmano „Revuelto“ elementus ir „Urus“ universalumą, o kartu su naujomis informacijos ir pramogų funkcijomis suteikia neprilygstamą patirtį.

„Lamborghini Lanzador“. Gamintojo nuotr.

„Lanzador“ yra visų varančiųjų ratų koncepcija, kurios kiekvienoje ašyje yra elektrinis variklis, užtikrinantis nuolatinę visų ratų pavarą bet kokiomis sąlygomis, o didžiausia galia yra daugiau nei vienas megavatas. Energiją suteikia naujos kartos didelio našumo akumuliatorius, kuris taip pat užtikrins ilgą nuvažiuojamą atstumą. Dizaineriai į interjerą perkėlė įmonės filosofiją apie tvarias medžiagas, kurios nekelia pavojaus prabangos išvaizdai, kokybei bei ilgaamžiškumui. Be jokių kompromisų dėl galios, vairavimo malonumo ir našumo – tai visiškai elektrinis „Lamborghini“, kuriuo klientai galės džiaugtis kiekvieną dieną. Bet tos dienos dar reikės palaukti, nes pirmieji modeliai planuojami tik 2028- aisiais metais. Gamintojas apie elektromobilį daugiau nepateikia jokių techninių detalių.

„Lamborghini Lanzador“. Gamintojo nuotr.

„Lanzador koncepcija apima kiekvieną elementą, kuris turėtų apibrėžti pirmąjį visiškai elektrinį Lamborghini“, – sakė Stephanas Winkelmannas, „Automobili Lamborghini“ pirmininkas ir generalinis direktorius.

Pats pirmasis „Lamborghini“ elektrinis koncepcinis automobilis buvo „Terzo Millennio concept“. Bet jis taip ir nebuvo pradėtas gaminti.

„Lamborghini Lanzador“. Gamintojo nuotr.

Jums taip pat gali patikti

Opel Frontera

Naujasis „Opel Frontera“: sugrįžtantis visureigis turės ir elektrinę versiją

„Porsche“ pristato „Taycan Turbo GT“ su 760 kW (1033 AG) galia

„BMW IX2“ elektromobilis

Pristatytas „Renault 5 E-Tech Electric“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *