„Tesla“ pristatė elektrinį „Cybertruck“

„Tesla“ pavėlavo „tik“ 2 metus, kol „Cybertruck’ą“ pradėjo vairuoti pirmieji užsisakiusieji. Turbūt bus ir tokių, kurie atšauks rezervaciją, nes kaina žymiai didesnė, negu buvo žadama pradžioje…

Prieš kelias dienas „Tesla“ pagaliau surengė vakarėlį, kurio metu pirmieji pirkėjai galėjo atsiimti savo „Cybertruck“. Ir ne iš bet ko, o iš pačio E. Musko rankų. Tiesa, toks atsiėmimas turėjo vykti jau prieš du metus, bet gal geriau vėliau, negu niekada…

„Tesla Cybertruck“. Gamintojo nuotr.

Dabar galima įsigyti tik galiniais ratais varomą modelį, o kitais metais bus galima įsigyti dar dvi „Cybertruck“ versijas – visais ratais varomą modelį ir „Cyberbeast“. Tiesa, kolkas šiuos monstrus galės nusipirkti tik JAV gyventojai. Kada atkeliaus į Europą, nežinia.

Galiniais ratais varoma versija nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgės per 6,7 sekundės. Nuvažiuojamas atstumas- apie 402 km. Didžiausias greitis- 180 km/val. Galės tempti krovinį, kurio svoris 3,402 kg. Bet šį modelį bus galima įsigyti tik nuo 2025 metų, o kainuoti turėtų 60,990 JAV dolerių (apie 56 tūkst. eurų).

Jeigu norėtumėte nusipirkti šiuo metu pardavinėjamą modelį, tai reikėtų rinktis iš visais keturiais ratais varomos versijos ir „Cyberbeast“. AWD versija turės 600 ag ir 10 000 Nm sukimo momentą. Nuo 0 iki 100 km/val. įsibėgės per 4,3 sekundės, didžiausias greitis- 180 km/val. Nuvažiuojamas atstumas bus apie 547 km, o su „Range Extender“, t.y. su papildomu akumuliatoriumi nuvažiuos jau toliau- apie 755 km. Galės tempti 4,990 kg krovinį. AWD kaina Amerikoje-79990 JAV dolerių.

„Tesla Cybertruck“. Gamintojo nuotr.

Na ir pati galingiausia versija- „Cyberbeast“. Jau pats pavadinimas sako, kad tai kažkoks žvėris. O jis toks ir yra. 3,104 kg sveriantis monstras su trimis elektriniais varikliais iki 100 km/val. įsibėgės tik per 2,7 s. Tokį pagreitį pasiekti leidžia 845 ag ir 14 000 Nm sukimo momentas. Nuvažiuojamas atstumas- 515 km, o su „Range Extender“- apie 705 km. Tiek AWD, tiek „Cyberbeast“ bus galima įkrauti iki 250 kW.

Naujojo „Cybertruck“ interjeras yra toks, kokio ir galima tikėtis iš Tesla – jis minimalistinis, o prietaisų skydelyje rasime tik 18,5 colio ekraną.

Ar prisimenate tą momentą, kai per pirmąjį pristatymą mestas kamuoliukas išdaužė stiklą? Šio pristatymo metu irgi tai buvo pakartota, tik šį kartą jau metė beisbolo kamuoliuką. Ir šį kartą stiklas nesudužo. Gamintojas teigia, kad stiklas gali atlaikyti beisbolo kamuoliuką, kuris skrieja net 112 km/val. greičiu. Arba yra atsparus krušai, kuri lygi 4-ai klasei. Kėbulas pagamintas iš kieto ir nerūdijančio plieno, kuris apsaugo net nuo šūvių.

Jums taip pat gali patikti

„Ford“ pristato naują elektrinį „Capri“. Legenda atgimsta?

„Hyundai Inster“: naujas A segmento mažasis elektromobilis

Audi e-tron GT

Atnaujintas „Audi e-tron GT“

Naujasis „Audi Q6 e-tron“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *