Volvo

„Volvo Cars“ pristato visiškai elektrinių ir hibridinių automobilių atnaujinimus bei supaprastina modelių pavadinimus

„Volvo Cars“ supaprastina ir standartizuoja savo visiškai elektra varomų automobilių modelių pavadinimus, atsižvelgdama į vykstančią transformaciją, kad iki 2030 m. taptų visiškai elektrinių automobilių gamintoju.

Daugiau
Volvo EX30 elektromobilis

„Volvo EX30“ elektromobilis

Volvo“ pristatė visiškai elektrinį mažąjį visureigį „Volvo EX30“. Nors jis yra mažesnysis brolis tarp kitų elektrinių modelių, tačiau yra toks pat saugus, patogus ir technologiškai pažengęs, kaip ir „Volvo C40 Recharge“ ar „Volvo XC40 Recharge“.

Daugiau
VOLVO EX90 elektromobilis

„Volvo“ toliau žengia į elektrinę ateitį- pristatytas 7-vietis „EX90“ elektromobilis

Šiandien Stokholmo centre buvo pristatytas pažangiausias „Volvo“ automobilis - visiškai elektrinis „EX90“. Kaip sakė per pristatymą, tai šis „Volvo EX90“ nebus tik naujas automobilis, tai bus itin pažangus kompiuteris ant ratų.

Daugiau
Volvo C40 Recharge

Volvo Cars pademonstravo naują elektrinį Volvo C40 Recharge

Antradienį vykusiame internetiniame renginyje „Volvo“ minėjo, kad pusė automobilių, kuriuos parduos 2025 m., bus jau vien elektrinės transporto priemonės, o modelių asortimente iki 2030 m. bus vien tik elektromobiliai. Laiko liko ne taip ir daug, ...

Daugiau
VOLVO XC40 RECHARGE EV

Volvo XC40 Recharge

„Volvo XC40 Recharge“- tai pirmasis „Volvo Cars“ elektromobilis. Kaip matote, jis bus gaminamas ant „XC40“ SUV'o platformos. „Volvo XC40 Recharge“ bus su visų varomųjų ratų pavara- priekinius ratus varys vienas elektrinis variklis, o galinius kitas. ...

Daugiau