Finišavo antrosios „Enefit 24 val. elektromobilių lenktynės“

Šeštadienį Šiaulių technologijų mokymo centro autodrome „KART3“ finišavo antrosios „Enefit 24 valandų elektromobilių lenktynės.“ Pirmosios vietos laimėtojai- „Freor thinking green powered by MyBee“ komanda su „Tesla Model 3“ elektromobiliu.

Laimėtojai per 24 valandas įveikė 602 ratus ir nuvažiavo 912 km. Antroje vietoje su 593 įveiktais ratais liko „NANOSUN BY TARZANIJA RACING“ komanda, kuri važiavo su „Volkswagen ID.3“ automobiliu. Trečioji vieta atiteko „Fakto Auto Hyundai E-Racing Team“ komandai, kuri važiavo su „Hyundai Ioniq 6“ elektromobiliu.

Jeigu buvote atvykę stebėti renginio, tai turbūt pastebėjote, kad trasoje buvo toks vienas „spuogas“, t.y. „Dacia Spring“ elektromobilis, kuris visiems maišėsi 🙂 Bet jo tikslas ir nebuvo nugalėti, o finišuoti su kuo mažesnėmis vidutinėmis sąnaudomis. Ir jiems tai labai puikiai pavyko- nuvažiavus 368 ratus jų vidutinės energijos sąnaudos tesiekė 11,2 kWh/100 km.

Šiais metais teko net saugumo sumetimais sustabdyti lenktynes- dėl audros sugedo autodromo apšvietimas. Bet nepraėjus ir pusvalandžiui jis buvo sutvarkytas.

Klasių nugalėtojai:

1 klasė

2 klasė

3 klasė

4 klasė

Daugiau nuotraukų rasite mano facebook paskyroje (spauskite ant šios nuorodos).

Jums taip pat gali patikti

„Tesla“ pristatė elektrinį „Cybertruck“

Ateitis- elektromobiliams

„Volvo“ pristato elektrinį mikroautobusą „EM90“

Naujasis „CITROËN Ë-C3“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *